• Saaremaa on parim koht teie ettevõtte arenguks!

Kontakt

Saaremaa Arenduskeskus on avatud

  • esmaspäev - neljapäev 9.00 - 16.00
  • reede 9.00 - 12.00
  • E-post info(ät)sasak.ee

Konsultatsiooniks palume eelnevalt aeg kokku leppida telefoni teel või e-mailitsi.

Asukoht

Lossi 1a, Kuressaare, maavalitsuse peahoone taga väikeses majas. Rae poest kaubamaja suunal väljudes on SAK kontori peauks otse üle tänava!

Saaremaa Arenduskeskuse töötajad

Piret.jpg

Piret Pihel

Juhataja
piret@sasak.ee
452 0574
512 2066
Tiia.jpg

Tiia Naagel

Ettevõtluskonsultant
tiia@sasak.ee
452 0572
Helje.jpg

Helje Pent

MTÜ konsultant
helje@sasak.ee
452 0573
Triin.jpg

Triin Arva

Ettevõtluskonsultant (noored), RIBS projektijuht
triin@sasak.ee
452 0557
Rainer.jpg

Rainer Paenurk

Arendus- ja turundusjuht. PATEE projektijuht
rainer@sasak.ee
452 0570
Skype: rainer.paenurk
Urmas Treiel.jpg

Urmas Treiel

Ettevõtluskonsultant Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa
urmas@sasak.ee
452 0570
Maale Elama eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Saarte Koostöökogu