ee gb

Free From Food & Health Ingredients, 29.05-31.05.2023 Barcelonas

NB! MESSIREISI AEG JA KOHT ON MUUTUNUD!

Algselt 30. - 31. mail Barcelonas toimuma pidanud mess leiab aset 21. - 22. novembril Amsterdamis.

Korraldajapoolne kommentaar:
In response to requests from the Free From Food industry, our exhibitors, founding partners, the current world climate, and in an effort to create the most robust business platform, we have decided to consolidate our European 2023 editions to offer one European show this year.

Algselt toimuma pidanud messireisile registreerunutele saadetakse vastav infomatsioon personaalselt. 

Uue aja ja kohaga messireisi külastuse toimumine ja tingimused selginevad peatselt.
 

ALGNE INFORMATSIOON:

Saare Arenduskeskus  korraldab 29.05-31.05.2023 Free From Food & Health Ingredients messikülastuse Barcelonas, Fira Barcelona Montjuic messikeskuses.

Tegu on unikaalse kontseptsiooniga messiga, mis on mõeldud eelkõige funktsionaalsete toidulisandite ja vitamiinide tootjatele aga samuti gluteenivabade, laktoosivabade, suhkruvabade, allergeenide vabade ja vegan toiduainete valmistajatele. Messi raames on toimumas erinevate valdkondade seminaride programm.

Messikülastusega eesmärgiks on tootearendus, uutele turgudele sisenemine, uued koostöösidemed. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega. Messikülastus pakub võimalusi eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastused on tasulised, osa kuludest katab messitoetus, mis läheb ettevõtte vähese tähtsusega riigiabi (VTA) arvestusse.

Registreerimine on avatud kuni 27. märtsini 2023. 

Registreerumiseks tuleb täita online ankeet SIIN.

Online vormi täitjatele saadetakse digiallkirjastamiseks eraldi osalusankeet. Messil osalemise tagab õigeaegne ettemaksearve tasumine. Osalemisankeedi allkirjastamisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute reisitingimustega (leiate lehe lõpust).

 

Toimumiskoht: Barcelona, Fira Barcelona Montjuic messikeskus.  

Messikülastuse kuupäevad: 29.05-31.05.2023

Messil osalemise hind (kuni 50% kogumaksumusest, teise poole katab messitoetus): 407 EUR/majutus üheses toas (täishind ilma toetuseta 814 EUR)

Majutus: Hotell Ayre Hotel Gran Via **** (asub messikeskuse kõrval)

Omaosalus sisaldab: lend sihtkohta ja tagasi, transport lennujaama ja hotelli vahel saabudes, transport hotelli ja lennujaama vahel lahkudes, majutus.

Omaosalus ei sisalda: reisikindlustust, turismimaksu, transporti hotelli ja messikeskuse vahel, messikülastusele registreerimist, muid kulutusi.

NBMessikülastusele registreerumine on messi koduleheküljel: https://barcelona.freefromfoodexpo.com/ kuni 30.03 tasuta ja tuleb teha igal osalejal iseseisvalt. Hilisemal registreerimisel on messikülastuse pileti tasu 65 EUR. Soovituslik on teha reisi- ja tõrkekindlustus. Selle korraldab ja tasub samuti iga osaleja iseseisvalt.

Lõplik hind võib muutuda, sõltudes osalejate lõplikust arvust. Esialgse grupi suuruseks on planeeritud kuni 12 osalejat.

 

Kontaktreisi kava:

Esmaspäev 29.05: Tallinn-Riia 09.10-10.00, Riia- Barcelona 11.00-13.40

Teisipäev 30.05: Messikülastuse päev 10.00-17.00

Kolmapäev 31.05: Barcelona -Riia 14.25-19.00, Riia-Tallinn 20.05-20.55

 

Transport lennujaama ja hotelli vahel Barcelonas:

Buss lennujaamast hotelli saabudes ja hotellist lennujaama lahkudes. Täpne ajakava pärast registreerimistähtaja lõppu. Liikumine hotelli ja messikeskuse vahel omal käel. Messikeskus asub hotelli kõrval.

Lisainfo: Jaanus Pihelgas, jaanus@sasak.ee

 

REISITINGIMUSED:

 • Nimede muutmine, reisi tühistamine ja lisateenuste ostmine toimub lisatasu eest, vastavalt reisikorraldaja või vastava teenusepakkuja hinnakirjale.
 • Reisi tühistamise korral pärast registreerimistähtaja lõppu omaosalust ei tagastata.
 • Juhul kui messist loobumine/messireisi tühistamine või reisija andmete muutmine toimub pärast reisikorraldaja poolt määratud tühistustähtaega või kui jätate messireisile ilmumata, on osaleja kohustatud tasuma ka teise poole (50%) messireisi kogumaksumusest.
 • Maakondlike Arenduskeskuste poolt messikülastuste korraldamisele kulutatud summad loetakse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st. Kontrolli oma VTA jääki SIIN!
 • Kinnitate, et olete kursis komponentidega, mida reisipakett sisaldab (vastav info on messi kirjelduses).
 • Kinnitate, et olete teadlik iseseisvast messikülastuse registreerimise kohustusest (vastav info ja viide on messi kirjelduses).
 • Nõustute isikuandmete saatmisega teenusepakkujatele riiki või riikidesse, kus ei ole Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega ega sellega võrdsustatud kaitset tagatud.
 • Nõustute isikuandmete töötlemisega, mis võib sisaldada muuhulgas ka edaspidiste pakkumiste saatmist.
 • Nõustute teabe saamisega inglise või muus võõrkeeles (hotellibroneeringud, lennuki pardakaardid, transfeeri voucherid, messikülastuse kinnitus vms.).
 • Kinnitate, et ostes reisiteenust teistele isikutele, omate neilt kõiki vajalikke õigusi ning olete vastutav info ja dokumentide edastamise ja andmete õigsuse eest.
 • Olete kursis soovitusega teha messireisi toimumise ajaks reisi- ja/või reisitõrkekindlustus omale sobiva teenusepakkuja juures isikliku lisakuluna.
 • Korraldajale jääb õigus reisplaanide muutmiseks. Messikülastus toimub piisava arvu huviliste olemasolul. Vastutav reisikorraldaja on AS Karol.

 

Messikülastused toimuvad Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

 

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir