ee gb

Productronica, 14.-17.11 Münchenis

Saare Arenduskeskus korraldab 14.11 - 17.11.2023 elektroonika sektori ettevõtetele mõeldud külastuse messile Productronica World’s Leading Trade Fair for Electronics Development and Production. Mess toimub Saksamaal, Müncheni messikeskuses.

Messikülastuse eesmärgiks on tootearendus, uutele turgudele sisenemine ja uued koostöösidemed. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega. Messikülastus pakub võimalusi eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Tegu on messiga mis on mõeldud eelkõige elektroonikatööstuse ettevõtetele. Messi raames on toimumas erinevate valdkondade seminaride ja esitluste programm. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastused on tasulised, osa kuludest katab messitoetus, mis läheb ettevõtte vähese tähtsusega riigiabi (VTA) arvestusse.

Registreerumine on avatud 8. septembrini 2023. 

Registreerumiseks tuleb täita online ankeet SIIN.

Online vormi täitjatele saadetakse digiallkirjastamiseks eraldi osalusankeet. Messil osalemise tagab õigeaegne ettemaksearve tasumine mis saadetakse osalejale eraldi peale ankeedi täitmist. Osalemisankeedi allkirjastamisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute reisitingimustega (leiate infokirja lõpust).

 

MESSIREISI INFO JA KAVA

Toimumiskoht: Müncheni messikeskus

Messikülastuse kuupäevad: 14.11 - 17.11.2023

Messil osalemise hind: 556 EUR (kuni 50% kogumaksumusest, teise poole katab messitoetus). 

NB! Reisi hind ja esialgselt planeeritud grupi suurus võivad muutuda, sõltudes registreerunud ettevõtete ja osalejate lõplikust arvust. Juhul kui ettevõttest soovib osaleda rohkem kui 2 esindajat siis lepitakse lõplik osalejate arv kokku eraldi.

Majutus üheses toas: Wyndham Garden Munich Messe **** 

Omaosalus sisaldab: lend sihtkohta ja tagasi, transport lennujaama ja hotelli vahel saabudes, transport hotelli ja lennujaama vahel lahkudes, majutus.

Omaosalus ei sisalda: reisikindlustust, turismimaksu, transporti hotelli ja messikeskuse vahel, messikülastusele registreerimist, muid kulutusi.

NBMessikülastusele registreerumine tuleb teha igal osalejal iseseisvalt messi koduleheküljel SIIN.

Messikülastuse pilet on tasuline. Päevapilet maksab 49 EUR.

Soovituslik on teha reisi- ja tõrkekindlustus. Selle korraldab ja tasub samuti iga osaleja iseseisvalt.

 

MESSIREISI KAVA

Air Baltic lennupilet käsipagasiga (kaaluga kuni 8 kg) + registreeritud pagasiga (1 ühik kaaluga kuni 23 kg). Lennupiletid saadetakse osalejatele vahetult enne reisi ja soovitav on teha lennule registreerimine Air Balticu kodulehel.

Transport lennujaama ja hotelli vahel: Buss lennujaamast hotelli saabudes ja hotellist lennujaama lahkudes. Täpne ajakava pärast registreerimistähtaja lõppu. Liikumine hotelli ja messikeskuse vahel omal käel. Müncheni messikeskus asub hotellist 3 km kaugusel.

 

Teisipäev 14.11.23

Tallinn-Riia kell 15.20 - 16.10 

Riia- München kell 17.15 - 18.30

Saabumine hotelli: Wyndham GardenMunich Messe ****

 

Kolmapäev 15.11 ja neljapäev 16.11 

Messi külastus 09:00–18:00

 

Reede 17.11.23

München-Tallinn 09.15-12.35

 

Lisainfo: Jaanus Pihelgas, jaanus@sasak.ee

 

REISITINGIMUSED:

 • Nimede muutmine, reisi tühistamine ja lisateenuste ostmine toimub lisatasu eest, vastavalt reisikorraldaja või vastava teenusepakkuja hinnakirjale.
 • Reisi tühistamise korral pärast registreerimistähtaja lõppu omaosalust ei tagastata.
 • Juhul kui messist loobumine/messireisi tühistamine või reisija andmete muutmine toimub pärast reisikorraldaja poolt määratud tühistustähtaega või kui jätate messireisile ilmumata, on osaleja kohustatud tasuma ka teise poole (50%) messireisi kogumaksumusest.
 • Maakondlike Arenduskeskuste poolt messikülastuste korraldamisele kulutatud summad loetakse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st. Kontrolli oma VTA jääki SIIN!
 • Kinnitate, et olete kursis komponentidega, mida reisipakett sisaldab (vastav info on messi kirjelduses).
 • Kinnitate, et olete teadlik iseseisvast messikülastuse registreerimise kohustusest (vastav info ja viide on messi kirjelduses).
 • Nõustute isikuandmete saatmisega teenusepakkujatele riiki või riikidesse, kus ei ole Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega ega sellega võrdsustatud kaitset tagatud.
 • Nõustute isikuandmete töötlemisega, mis võib sisaldada muuhulgas ka edaspidiste pakkumiste saatmist.
 • Nõustute teabe saamisega inglise või muus võõrkeeles (hotellibroneeringud, lennuki pardakaardid, transfeeri voucherid, messikülastuse kinnitus vms.).
 • Kinnitate, et ostes reisiteenust teistele isikutele, omate neilt kõiki vajalikke õigusi ning olete vastutav info ja dokumentide edastamise ja andmete õigsuse eest.
 • Olete kursis soovitusega teha messireisi toimumise ajaks reisi- ja/või reisitõrkekindlustus omale sobiva teenusepakkuja juures isikliku lisakuluna.
 • Korraldajale jääb õigus reisplaanide muutmiseks. Messikülastus toimub piisava arvu huviliste olemasolul. Vastutav reisikorraldaja on AS Karol.

 

Messikülastused toimuvad Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir