• Saaremaa on parim koht teie ettevõtte arenguks!

SaareMaaPäevad

SaareMaaPäevad tutvustavad Saare maakonda kui arenevat ja ettevõtlusaktiivset piirkonda. Soov on innustada nii potentsiaalseid kui ka tegutsevaid ettevõtjaid ning noori, tuua kokku piirkonna poliitikakujundajaid, kohalike omavalitsuste töötajaid ja arvamusliidreid, et suureneks mõistmine ja toetus ettevõtlikkusele ja ettevõtluskeskkonna arengutele.

SaareMaaPäevadele on oodatud osalema kõik need, keda huvitab ettevõtlus, ettevõtjaks olemine ja ettevõtjaks saamine. See on koht, kust saada inspiratsiooni, kohtuda mõttekaaslastega, sõlmida kontakte, jagada kogemusi ja õppida kogenud ettevõtjatelt.

SaareMaaPäevade raames toimuvad mitmeid erinevaid üritused nagu ettevõtluskonverents, ettevõtluspäev, ettevõtjate sügislaat, turupäev jne, millest igaüks leiab endale sobiva. Tulla tasub koos perega.

Esimesed SaareMaaPäevad toimusid 2010.a.

Vaata ka www.saaremaapaevad.ee

eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused