• Saaremaa on parim koht teie ettevõtte arenguks!

Turismikonverents 2018


Kuressaare Ametikool koostöös Saare Arenduskeskuse ja sihtasutusega Saaremaa Turism korraldab 28.03.2018 rahvusvahelise turismikonverentsi „Möni Möte? / Any Idea?“

Konverentsi eesmärgiks on ideede genereerimine uute turismitoodete arendamiseks. Läbi eri rahvusest ja elukogemusega esinejate vaatenurga loodame saada selgemaks, mida peaksime rõhutama ja mida võiksime teha üheskoos, et olla edukamad.

Konverentsi avaettekande teeb Christiane Keller, staažikas väikehotellipidaja Ida-Prantsusmaalt. Asdis Vatnsdal räägib arengutest turismisektoris majanduskriisist toibunud Islandil.

Konverentsi teises plokis kuuleme Volker Röwerilt, mis köidab sakslasi Saaremaal. Kohaliku toidu väärtustamisest räägib belglasest Olde Hansa peakokk Emmanuel Wille ja Ida-Viru turismitegijate koostööst kuuleme Ida-Viru Ettevõtluskeskuse turismikoordinaator Kadri Jalonenilt.

Konverentsi modereerivad Iirimaalt Saaremaale elama tulnud ametikooli õpetaja Ian Erik Pettersson ja ametikooli giidi eriala õppija Kadri Keert.

Konverentsi töökeelteks on inglise ja eesti keel. Konverents on sünkroontõlkega.

Konverentsi kaasrahastab Euroopa Liit piirkondlike algatuste tugiprogrammist PATEE, mille eesmärgiks on majandusaktiivsuse sh tööhõive ja ettevõtlusaktiivsuses kasv väljaspool suurlinnu ja nende lähiümbrust.

  • Konverents algab 28. märtsil kell 10.30 ametikooli saalis K4 (Kohtu 22, 93812 Kuressaare).
  • Konverentsil osalemiseks palume end registreerida SIIN!


KONVERENTSIKAVA:

Maakondlikud arenduskeskused