SA Saare Arenduskeskus

SA Saare Arenduskeskus

Saare Arenduskeskus pälvis EASi tunnustuse kui 2015. aasta parim ettevõtluse arendaja.

Saare Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku (MAK), kuhu kuuluvad kõigis maakondades paiknevad organisatsioonid, mis pakuvad tasuta nõustamisteenust alustavatele ja tegutsevatele ettevõtetele, kohalikele omavalitsustele, alustavatele ja tegutsevatele mittetulundusühingutele ja sihtasutustele. Tegemist on suurima üle-eestilise nõustamisvõrgustikuga.

Tegemisi rahastab MAK võrgustik, kohalikud omavalitsused ja mitmed projektid. Saare Arenduskeskuse suurim ressurss on tema töötajad: kompetentsed, särasilmsed, nutikad ja maakonna arengutele pühendunud.

Loe edasi

Ajalugu

2013. aasta oktoobris sai Saaremaa Arenduskeskus 20. aastaseks. Asutuse eelkäija, Saaremaa Ettevõtluskeskus, loodi 15. oktoobril 1993.a. Saare Maavalitsuse, Turu Ülikooli Täienduskoolituskeskuse, Saare Maakonna Valdade Liidu, Tallinna Panga Saaremaa Filiaali, Eesti Väikeettevõtete Assotsiatsiooni ja Jobs and Society Eesti SA poolt. Ettevõtluskeskuse põhilisteks tegevusvaldkondadeks oli siis: tegutsevad ettevõtted - majandusalase info vahendamine, ärikontaktide leidmine ja äriprojektide - laenutaotluste ekspertiis; alustavad ettevõtted – firma asutamine, ettevõtlusalane koolitus, konsultatsioonid; majandus- ja finantsjuhid – ettevõtlusalane koolitus, ärikontaktide otsingud ja vahendamine, konsultatsioonid.

Loe edasi

Privaatsustingimused

Käesolevaga on kehtestatud SA Saare Arenduskeskus (reg. k.: 90014098, edaspidiselt MAK) ja MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused privaatsustingimused, mis on ühtlasi Teie ja SA Saare Arenduskeskus vahel sõlmitavate lepingute lahutamatuks osaks ning rakenduvad Teie ja MAK vahelisele suhtlusele sõltumata suhtluskanalist, muuhulgas ka veebilehtede sasak.ee, minusaaremaa.ee, arenduskeskused.ee, ettevotlusnadal.ee ja uhisnadal.ee kasutamisele.

Privaatsustingimustes kirjeldatakse, kuidas MAK töötleb (sh. kogumine, kasutamine, avaldamine, säilitamine, edastamine, kustutamine jm) Teie isikuandmeid ning teavitatakse Teid Teie kui andmesubjekti õigustest.

Loe edasi

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir