Ettevõtlusnädala mitteametlik maandusmiskontsert

Reedel, 11. oktoobril kell 19:00 toimub Saare KEK'is (Ringtee 15, Kuressaare) meeli paitav jazzkontsert, mis sobib imeliselt 2019. aasta ettevõtlusnädala lõpetuseks.

Tiit Kalluste esitleb oma värsket heliplaati "Midnight Sun".

Tiit Kalluste - akordion
Joel Remmel - klaver
Heikko Remmel - kontrabass
Kaspar Kalluste - trummid
feat. Allan Järve - trompet

Paaril viimasel aastakümnel isikupärase sound‘i ja pillikäsitlusega akordionistina nime teinud Tiit Kalluste on kutsutud külaliseks lugematutele Eesti ja muu maailma lavadele. Tema muusikaline käekiri on eelkõige Põhjala maailmatunnetusest kantud.

Albumi neljaosaline nimilugu „Keskööpäike“ viitab samuti põhjala filosoofiale. Siiski on albumi kui terviku muusikaline spekter märksa laiem ning tegemata kummardust ainult ühele geograafilisele punktile püritakse universaalsema helikeele poole, fliritides mainstream jazz‘i ja isegi house’i hoovustega.

Jazzakordionisti Tiit Kalluste autoriplaadi esitluskontsertidel sekundeerib talle Eesti jazzi noorema põlvkonna koorekiht - maineka Noore Jazzitalendi tiitliga pärjatud pianist Joel Remmel (2011), trummar Kaspar Kalluste (2012) ja kontrabassimängija Heikko Remmel (2016). Kvartetile lisab värve Allan Järve trompet.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 566 883 77.

Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Konsterdi Facebook'i sündmus: https://www.facebook.com/events/1047457565643623/


Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir