EV100 sünnipäevakutse

Eestil tuleb varsti sünnipäev ja heaks kombeks on sel tähtsal päeval sõbrad külla kutsuda. Ettepanek Eesti rahvale on luua koos üks ühine äge e-sünnipäevakutse, mis on suunatud kõigile inimestele kogu maailmas.

Kutse loomiseks palume kõigil eestimaalastel saata oma rõõmsameelne portreefoto. Neid saab saata läbi spetsiaalse rakenduse, mis asub www.ev100kutse.ee. Saatmine eeldab enda ID-ga audentimist. See tagab, et kõik fotodel olevad inimesed on tõepoolest ehedad eestimaalased. Foto saatmisel märgib inimene ära ka maakonna, mida ta tahab esindada. EV100 sünnipäevakutse Facebooki leht asub SIIN!

Nendest fotodest luuakse ülipikk videostriim ehk online sünnipäevakutse. Filmi alguses on kutse tulla meile 100. juubeli puhul külla, millele järgnevad kutsujate fotod. Iga portree on ekraanil mõni sekund.

Fotod järjestatakse maakonniti. Näiteks algab video saarlastega ja lõppeb Ida-Virumaa inimestega. Rutiini purustamiseks on fotode keti sees ka vaheklipid. Video taustaks mängib eestipärane muusika.

Projektil on potentsiaali saada ka rahvusvahelise meedia tähelepanu, sest suure hulga inimeste koostööprojekt väärib seda. See kutse on nagu online Balti kett, kus oleme kõik teineteise kõrval. Film kingitakse ERMile. See on omamoodi Eesti rahva ajalooline koondportree. Sünniks ka Guinnessi rekord, sest nii paljude nimeliste osalistega filmi ei ole varem toodetud.

Rõõmsate fotodega purustame ühtlasi müüdi alati mornidest eestlastest. No vähemalt korra sajandis me siiski naeratame!

NB! Fotosid saab saata 18. veebruarini 2018 ja sünnipäevakutse hakkab jooksma alates 24. veebruarist järgmisel aastal.

See sünnipäevakutse aitab tutvustada Eestit kogu maailmale kui e-riiki ja turismisihtkoha, kus elab palju toredaid inimesi.

Lõpetuseks link, kus on näidisvideod, milline EV100 sünnipäevakutse välja hakkab nägema. Tanel Padar ja Anne Veski näiteks täitsa olemas! Vaata näidisvideot Youtube´s SIIT!


Mart Valner

Alfa–Omega Communications
Pikk 38 Tallinn, Estonia
gsm: +372 58040890

+372 6311620

mart@alfa-omega.ee

Selle lehe väljatöötamist toetas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond läbi Eesti kui reisisihi tuntuse suurendamise programmi.

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir