Kutse huvihariduskonverentsile

27.–28. veebruaril 2017. aastal toimub Kuressaares III huvihariduskonverents „Mis tuuled puhuvad?“. Konverentsil käsitletakse aktuaalseid teemasid, mh huvihariduse riiklikku rahastamist - kohaliku omavalitsuse ja riigi rolli selles. Paneeldiskussioonis arutletakse erinevatel huvihariduse- ja noorsootöö valdkonnas esile kerkinud teemadel, sh huvihariduse kvaliteet ja ringijuhendajate kvalifikatsioon.

III huvihariduskonverentsil alapealkirjaga „Tuulte lood“ toome teieni erinevate inimeste lood ja esitame küsimuse, millised on tänapäeva noored, missugused huvihariduse tööriistad ja kuidas neid kasutada? Oma ala spetsialistide ja valdkonnas tunnustatud kõneisikute abiga saame nimetatud küsimustel üheskoos diskuteerida, mille tulemusel õpime üksteiste kogemustest, kuid kaardistame ka valdkonna arendusvajadused.

Konverents toimub kahel päeval (ajakava täpsustame) ning lisaks ettekannetele saab osaleda küsijana ka paneeldiskussioonis.

Huvihariduskonverentsile oodatakse osalema huvikoolide pidajaid, sh kohalike omavalitsuste esindajaid, huvikoolide juhte, huviharidusjuhte ja -ametnikke, koolide huvijuhte, noorsootöötajaid, ringijuhendajaid ja kõiki teisi huvilisi.

Konverentsi täpsustatud programmi ja registreerumisvormi leiate huvihariduse kodulehelt.

Registreeruda palume hiljemalt 20.02.2017. Registreerimine avatakse hiljemalt 10. jaanuaril.

Osalustasu: 65 eurot. Hind sisaldab kahe päeva programmi, toitlustust, sh kohvipausid, lõunasöögid ja õhtusöök. Lisandub majutus (hinnad leiab huvihariduse kodulehelt). Samast asutusest osalejaile: 1. osaleja 65 eurot ja iga järgnev 45 eurot. Ühe päeva tasu 45 eurot.

Registreerunutele saadame osavõtu kinnituseks arve, mille palume tasuda hiljemalt 23. veebruariks Kuressaare Linnavalitsuse arveldusarvele EE851010602007390004 SEB’is või EE692200221057340165 Swedbank’is märksõnaga huvihariduskonverents.

Osavõtust loobumisest palume teatada kirjalikult aadressil: helen.vainula@kuressaare.ee Loobumise korral tagastatakse osavõtutasu täies ulatuses. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumisest on teatatud pärast 23.02.2017. Broneeritud majutuse annulleerimine toimub vastavalt valitud hotelli tingimustele.

Konverents toimub Kuressaare linnateatris. Kohale jõudmise- ja praamiinfo on leitav http://www.praamid.ee.

Täiendavaid küsimusi ja ettepanekuid saab esitada e-posti aadressil: helen.vainula@kuressaare.ee.

Huvihariduskonverentsi korraldajaks on Kuressaare Linnavalitsus. Korraldusmeeskonda kuuluvad linnavalituse haridusosakond: abilinnapea Tiia Leppik, haridusnõunik Õilme Salumäe, spetsialist Helen Vainula, noorsootöö spetsialist Marii Kõrgesaar, maavalitsuse noorsoonõunik Anneli Meisterson, Aste klubi juhataja Triino Lest ja Kuressaare gümnaasiumi huvikool Inspira juhataja Inge Jalakas.

Kohtumiseni konverentsil!

Tiia Leppik
Kuressaare abilinnapea

Marii Kõrgesaar
Noorsootöö spetsialist
Huvihariduskonverentsi projektijuht

Ole kursis oluliste uudistega,
liitu meililistiga!web by Elixir